حمل و نقل جرثقیل 5T15M فراساحلی به سنگاپور!

August 24, 2022
آخرین مورد شرکت حمل و نقل جرثقیل 5T15M فراساحلی به سنگاپور!

جرثقیل های دریایی مستقیم با ساختاری ساده و تقاضای زیاد برای بنادر، کشتی ها و ساخت و سازهای دریایی مناسب هستند.اغلب در خدمات دریایی و جابجایی محموله های عمومی استفاده می شود.

این جرثقیل 5T15M با استاندارد API 2C مطابقت دارد و مجهز به کابین چند منظوره، عملکرد بالابر شخصی است.12 هفته طول کشید تا جرثقیل را بسازیم.مشتری یک بازرسی تصویری را انتخاب کرد و به دنبال آن نصب و راه اندازی در ترمینال ما انجام شد و بعد از اینکه همه چیز خوب پیش رفت، محصول اکنون در راه ارسال است.

به دلیل تاثیر همه گیری (COVID-19)، مشتری نمی توانست برای بررسی جرثقیل در محل بیاید.پس از برقراری ارتباط، مشتری ما یک بازرسی ویدیویی آنلاین انجام داد و رضایت خود را ابراز کرد.

پس از پذیرش مشتری و بازرسی تست بار CCS، OUCO جرثقیل را جدا می کند.پس از رنگ آمیزی مجدد، تیم بسته بندی OUCO کل دستگاه را به دو قسمت بسته بندی کرد، بوم توسط یک براکت فولادی تثبیت می شود، ستون، سیلندر، پلت فرم عامل و سایر اجزاء توسط براکت با هم ثابت می شوند.

به دلیل ابعاد بسیار طولانی و بسیار گسترده، جرثقیل 5T15M فقط توسط کشتی های فله بر اقیانوس بارگیری می شود.

جرثقیل های بوم سفت، که در آن نوع بوم ثابت است و بیشتر در اسکله ها، فیکسچرها و پورت ها با پایداری خوب استفاده می شود.دارای ویژگی های کم هزینه، عملیات ساده و راندمان بالا در شرایط کاری مختلف.

جرثقیل های OUCO محدوده های کاری مختلفی دارند و در صورت درخواست در دسترس هستند.جرثقیل های بوم سفت با طیف گسترده ای از گواهینامه ها و بسیاری از ویژگی های اختیاری در دسترس هستند.

علاقه مند؟شما می توانید در مورد تمام سوالات خود با ما مشورت کنید!

 

توصیه به خواندن:

جرثقیل بوم بند کوچک OUCO 0.5T5M به تایوان ارسال شد!

حمل و نقل جرثقیل بوم تلسکوپی 3T40 متری به ابوظبی

چهار مجموعه کنترل از راه دور 12 متر مکعبی از OUCO به آفریقای جنوبی ارسال شد!