چهار مجموعه کنترل از راه دور 12 متر مکعبی از OUCO به آفریقای جنوبی ارسال شد!

August 5, 2022
آخرین مورد شرکت چهار مجموعه کنترل از راه دور 12 متر مکعبی از OUCO به آفریقای جنوبی ارسال شد!

اخیرا، OUCO چهار مجموعه از12 عدد دستگیره کنترل از راه دور CBMبه مشتری ما در آفریقای جنوبی.برای تحویل به بندر با کامیون تماس گرفتیم.

 

در اسکله حمل و نقل OUCO، کارگران ما از یک جرثقیل اسکله 40 تنی برای بلند کردن سطل و قرار دادن آن بر روی کامیون حمل و نقل ایمن و پایدار استفاده کردند.ما همه کارها را مطابق با قوانین ایمنی انجام می دهیم تا اطمینان حاصل شود که می توانیم کار بارگیری را به طور موثر انجام دهیم!

 

ما آن را به بندر سالدانها فرستادیم، با راهنمایی ما روی قایق خود مشتری نصب شده است.

گیره کنترل از راه دور رادیویی 12 متر مکعبی یکی از پرفروش‌ترین محصولات OUCO است.ما می توانیم حجم چنگ زدن را در محدوده 6-12 m³ تنظیم کنیم که برای مواد و شرایط کاری مختلف مناسب است.

ما همچنین می توانیم با توجه به پارامترهای خاصی که شما ارائه می دهید سفارشی سازی کنیم.

 

گیره کنترل از راه دور رادیویی برای کشتی ها، بنادر، کارخانه های سنگ معدن و غیره مناسب است و عمدتاً از آن برای بارگیری و تخلیه محموله های فله استفاده می کردند.برق خارجی مورد نیاز نیست.

 

توسط حلقه اتصال به قلاب جرثقیل آویزان شده و با بلند کردن جرثقیل به طور خودکار بسته می شود.می توان آن را با کنترل از راه دور کنترل کرد، چنگال را می توان در هر موقعیتی در هوا باز کرد، و سرعت باز شدن چنگ را می توان به طور خودکار با توجه به وزن محموله تنظیم کرد، که نه تنها ضربه جرثقیل را کاهش می دهد و خود چنگ زدن در حین کار، اما سرعت گرفتن را نیز تضمین می کند.سطل ها را می توان به سرعت تخلیه کرد!

 

 

 

لبه سطل دستگیره از صفحه مقاوم در برابر سایش هادروکس وارداتی و رنگ جوتون با نام تجاری اپوکسی غنی از روی وارداتی استفاده می کند که می تواند در محیط های سخت با درجه حرارت بالا، دمای پایین، باران و گرد و غبار کار کند و می تواند به مدت 80 ساعت با یک بار استفاده شود. شارژ، که برای کار بسیار راحت است.

 

ریموت کنترل از ایتالیا وارد شده است و فاصله کنترل از راه دور می تواند به 200 متر برسد!گیره کنترل از راه دور OUCO به دلیل مزایای عملکرد هزینه بالا، نرخ خرابی پایین و راندمان بارگیری و تخلیه بالا مورد تحسین بسیاری از مشتریان قرار گرفته است.بسیاری از مشتریان دوباره خرید کرده اند!

 

اگر علاقه مند هستید، به بازدید از کارخانه ما خوش آمدید!

 

 

 

 

 

توصیه به خواندن:

OUCO جرثقیل تلسکوپی دریایی 3/40 متری را به ابوظبی ارسال کرده است!

دستگاه حمل زباله / ضایعات فولادی 0.5T10M (با چنگ زدن) به تایلند ارسال شد

جرثقیل دریایی تلسکوپی بوم 5T37M با گواهینامه ABS به قطر