چگونه چین در اقدام جمعی برای اقیانوس شرکت می کند؟

May 24, 2022
آخرین اخبار شرکت چگونه چین در اقدام جمعی برای اقیانوس شرکت می کند؟

تجدید حیات، اقدام جمعی برای اقیانوس موضوع امسال روز جهانی اقیانوس ها است.بنابراین، چین چه زمانی در فعالیت های روز جهانی اقیانوس ها شرکت کرد؟پاسخ سال 2008 است. در این سال، چین شروع به راه اندازی فعالیت های "روز ملی تبلیغات اقیانوس ها" کرد و زمان آن را 18 جولای هر سال تعیین کرد.

 

China's marine economy

 

از سال 2010، اداره اقیانوسیه ایالتی روز ملی آگاهی از اقیانوس ها را به 8 ژوئن هر سال تغییر داده است که روز جهانی اقیانوس است.و هر سال در این روز، چین رویدادهایی را سازماندهی می کند و حفاظت از دریا را ترویج می کند.

 

طبق آخرین مطالعه، اقتصاد دریایی چین در مجموع به 2 تریلیون یوان رسیده است و اقتصاد دریایی چین همچنان به رشد ثابت خود ادامه می دهد.علاوه بر این، صنایع دریایی در حال ظهور شروع به نشان دادن سرزندگی خوبی کرده اند.

 

OUCO and marine economy

 

بررسی پرسشنامه ای از شرکت های مرتبط با دریا که توسط دپارتمان منابع طبیعی چین انجام شد نشان داد که در سه ماهه اول سال 2022، 53.2 درصد از شرکت های استفاده از انرژی های تجدیدپذیر دریایی، 55.9 درصد از شرکت های دارویی و محصولات بیولوژیکی دریایی، و 61.1 درصد از تجهیزات مهندسی دریایی. بنگاه‌های تولیدی به رشد سال به سال درآمد دست یافتند.

 

بنابراین چین چه رویدادی را برای روز جهانی اقیانوس ها برگزار می کند؟در واقع، چین به طور فعال به اقدام جمعی برای اقیانوس پاسخ داده است.از 22 آوریل، روز زمین، محیط بانان چینی وارد عمل شده اند.در هاینان، آنها کمپینی به نام "برو!نگهبان مرجان!برای حفاظت از صخره های مرجانی که تا 8 ژوئن، روز جهانی اقیانوس ها ادامه خواهد داشت.

 

Collective Action for the Ocean Protecting Corals

 

نکته برجسته این رویداد جمع آوری علاقه مندان به ورزش های شدید و همکاری با محیط بانان دریایی برای گسترش تأثیر رویداد و گسترش دانش حفاظت از صخره های مرجانی به افراد بیشتری است.کاری کنید که افراد بیشتری اهمیت حفاظت از صخره های مرجانی را درک کنند، برای اقیانوس اقدام کنند و در حفاظت از محیط زیست مشارکت کنند.

 

چرا چین به حفاظت از صخره های مرجانی اهمیت می دهد؟در واقع، چین دارای خط ساحلی طولانی است، به ویژه در دریای چین جنوبی، جایی که تعداد زیادی صخره مرجانی رشد می کند.صخره‌های مرجانی نه تنها به عنوان موانع طبیعی ساحلی عمل می‌کنند، بلکه پتانسیل اتلاف انرژی امواج، کاهش فرسایش سواحل و حفاظت از سواحل نیمه گرمسیری را دارند.

 

Collective Action for the Ocean-Protecting Corals

 

علاوه بر گستره چین، در نزدیکی خط استوا، محیط‌های طبیعی مناسب نیز تکثیر می‌شوند و دنیای دریایی زیبا و رنگارنگ ایجاد می‌کنند.

 

با این حال، طبق آمار تحقیقاتی، 20 درصد از مرجان های جهان در حال حاضر منقرض شده اند، و یک سوم از گونه های مرجانی سنگی جهان در خطر انقراض هستند، هیچ صخره مرجانی به خوبی حفظ شده در جهان وجود ندارد و انتظار می رود که تا 2030، نزدیک به 60 درصد از مرجان های جهان منقرض خواهند شد!

 

بنابراین، ما نیاز فوری به شرکت در اقدام جمعی برای اقیانوس داریم، حفاظت از اقیانوس، محافظت از خودمان است، برای خط ساحلی زیبا، بیایید با هم از این فعالیت حمایت کرده و گسترش دهیم!

 

بیشتر بدانید:

برو!نگهبان مرجان!

اقدام جمعی برای اقیانوس

جشنواره جهانی دریایی Ouco 2022