یونان چگونه از سواحل زیبای خود محافظت می کند؟

June 2, 2022
آخرین اخبار شرکت یونان چگونه از سواحل زیبای خود محافظت می کند؟

یونان، که زمانی زادگاه تمدن اروپایی بود، سابقه طولانی در حفاظت از دریا، با ایده‌های پیشرو در روز جهانی اقیانوس دارد.

یونان از همان ابتدا دارای تمدن دریایی متمایز بود، در شبه جزیره یونان امروزی و سواحل دریای اژه، یونانیان باستان تمدن باشکوهی ایجاد کردند.

به لطف تجارت پر رونق دریای مدیترانه، یونان امپراتوری خود را ساخته بود.

تمدن یونان باستان در آسیا و اروپا قرار داشت، در حالی که مسیرهای اصلی حمل و نقل دریایی را اشغال می کرد.

موقعیت جغرافیایی بسیار سودمند، دولت شهرهای یونان باستان را به بهترین بندر تجاری در منطقه مدیترانه تبدیل کرد.

یونان نیز تا به امروز توجه ویژه ای به وضعیت اقیانوس های این کشور داشته است و متخصصان دریانوردی یونان خود را وقف حفاظت از آنها کرده اند.

 

آخرین اخبار شرکت یونان چگونه از سواحل زیبای خود محافظت می کند؟  0

 

هر ساله به مناسبت روز جهانی اقیانوس ها، یونان ایده های زیادی برای روز جهانی اقیانوس ها در مورد حفاظت از اقیانوس ها دارد.

امسال، ایده های روز جهانی اقیانوس در یونان غواصی است و نام رویداد "ONE OCEAN - میلیون ها دلیل برای نجات آن"، که هدف آن کمک کردن استبا سازماندهی مردم برای شرکت در غواصی، عکاسی و کمپین های آگاهی، اقیانوس های خود را نجات دهید.

 

آخرین اخبار شرکت یونان چگونه از سواحل زیبای خود محافظت می کند؟  1

 

یونان در زمینه حفاظت از دریا پیشتاز است، به عنوان مثال، دولت محلی اولین پناهگاه دائمی دلفین ها را در جزیره کوچک لیپسی، در جنوب ساموس در شرق دریای اژه ایجاد کرده است.

 

آخرین اخبار شرکت یونان چگونه از سواحل زیبای خود محافظت می کند؟  2

 

علاوه بر این، کیفیت آب در یونان بسیار خوب است.در سال 2022 "پرچم آبی"انتخاب جایزه،بنیاد اروپایی آموزش محیط زیستبا اعطای 581 پرچم آبی به سواحل یونان، یونان پس از اسپانیا دومین پرچم آبی در جهان است.

 

آخرین اخبار شرکت یونان چگونه از سواحل زیبای خود محافظت می کند؟  3

 

روز جهانی اقیانوس‌ها در سال 2022 در راه است، و OUCO همچنین به ایده‌های روز جهانی اقیانوس‌ها که موضوع امسال روز اقیانوس‌ها، "احیای مجدد، اقدام جمعی برای اقیانوس" است، پایبند خواهد بود.

بدینوسیله اولین جشنواره جهانی دریایی برگزار می‌شود، با افراد آگاه در سراسر جهان به ما بپیوندید تا خود را وقف حفاظت از دریا و محبوب کردن دانش دریایی کنیم.

نگاهی دقیق تر به کار و زندگی دریانوردان بیندازید و با فرهنگ منحصر به فرد کار دریایی آشنا شوید.منتظر پخش زنده جهانی در OUCO در 8 ژوئن باشید و به زودی شما را خواهیم دید.

 

توصیه به خواندن:

اقدام حفاظت از دریا سنگاپور

چگونه چین در اقدام جمعی برای اقیانوس شرکت می کند؟
دبی و روز جهانی اقیانوس ها سازمان ملل