چگونه روغن هیدرولیک دسته کنترل از راه دور را تعویض کنیم؟

July 19, 2022
آخرین اخبار شرکت چگونه روغن هیدرولیک دسته کنترل از راه دور را تعویض کنیم؟

چگونه روغن هیدرولیک را عوض کنیم؟بعد، OUCO 14 CBM ما را می گیردگرفتن کنترل از راه دوربه عنوان مثال روش های تعویض روغن را در اختیار شما قرار می دهد.

به عنوان پرفروش ترین محصول در صنعت گراب.در مقایسه باسطل دستگیره مکانیکیگیره کنترل از راه دور ساختار پیچیده تری دارد و نیاز به اطمینان از نگهداری و بازرسی روزانه دارد.پس لطفا مراحل زیر را با دقت بخوانید.

 

آخرین اخبار شرکت چگونه روغن هیدرولیک دسته کنترل از راه دور را تعویض کنیم؟  0

 

1. سطل نگهدارنده را در حالت شروع نگه دارید و سپس روغن هیدرولیک را بازیابی کنید.

2. یک درام خالی برای بازیافت روغن زباله در زیر مخزن سوخت (از طریق پرتو) قرار دهید.

3. دوشاخه تخلیه روغن را در قسمت پایین مخزن سوخت پیدا کنید، آن را با یک قوطی آبیاری دریافت کنید، درپوش تخلیه روغن را باز کنید و روغن هیدرولیک مخزن سوخت را تخلیه کنید.

 

آخرین اخبار شرکت چگونه روغن هیدرولیک دسته کنترل از راه دور را تعویض کنیم؟  1

 

4. بعد از اینکه دکمه باز شدن چنگک "روشن" را نشان داد، اجازه دهید قاب عرضی (پرتو میانی) 3 بار بالا و پایین حرکت کند، روغن هیدرولیک سیلندر روغن را تخلیه کنید تا روغن هیدرولیک سیلندر روغن نیز به داخل تخلیه شود. مخزن نفت

5. دوشاخه تخلیه روغن را در قسمت پایین مخزن سوخت پیدا کنید، آن را با یک قوطی آبیاری دریافت کنید، درپوش تخلیه روغن را باز کنید و روغن هیدرولیک مخزن سوخت را تخلیه کنید.

6. روغن هیدرولیک (#46) (حدود 140 لیتر) را از پورت A، B یا C در تصویر زیر اضافه کنید و روغن هیدرولیک را به سیلندر تزریق کنید (قاب عرضی را بالا و پایین نگه دارید)

 

آخرین اخبار شرکت چگونه روغن هیدرولیک دسته کنترل از راه دور را تعویض کنیم؟  2

 

آخرین اخبار شرکت چگونه روغن هیدرولیک دسته کنترل از راه دور را تعویض کنیم؟  3

 

س:برای بازیابی روغن هیدرولیک با چنگال باز، آیا باید یک قاب زیر چنگال آماده کنم تا از فضای خالی درام اطمینان حاصل شود؟

 

وقتی سطل دستگیره باز است، سطل چنگ زدن را روی زمین قرار دهید.در این زمان، تخلیه روغن در پایین تیر عبوری حدود 0.3 متر از زمین فاصله دارد.پیچ رهاسازی روغن را باز کنید و روغن زائد را با بشکه کوتاه وصل کنید.اگر لوله کوتاهی وجود ندارد، می توانید برای اطمینان از فضای پایین، چنگال را بلند کنید.

 

س:چگونه می توان حدود 140 لیتر روغن هیدرولیک را در مخزن روغن قرار داد؟چگونه سیلندر را پر کنیم؟

  1. از پمپ روغن (برقی یا دستی) برای اضافه کردن روغن از درام روغن به مخزن روغن استفاده کنید.
  2. باک بنزین را پر کنید
  3. قاب عرضی را 3 بار بلند کنید تا هوا در حفره میله در سیلندر تخلیه شود و حفره میله به طور خودکار با روغن هیدرولیک پر می شود.
  4. سطح روغن را تأیید کنید، قاب عرضی را تا حد مجاز بیندازید، و سطح روغن را بیرون بیاورید، سطح روغن از بالای سطح روغن سنج فاصله دارد (حدود 5 تا 8 سانتی متر از بالای مخزن سوخت)

آخرین اخبار شرکت چگونه روغن هیدرولیک دسته کنترل از راه دور را تعویض کنیم؟  4

همانطور که می دانید گیره کنترل از راه دور نیازی به برق خارجی ندارد و با بلند کردن قلاب بالابر به طور خودکار بسته می شود.می توان آن را با کنترل از راه دور در هر موقعیتی در هوا باز کرد.این نوع جدیدی از حمل بار فله تک طناب است.

گیره کنترل از راه دور OUCO 14 CBM می تواند به طور خودکار سرعت باز شدن را با توجه به وزن محموله تنظیم کند، که نه تنها می تواند ضربه را بر جرثقیل و خود چنگک کاهش دهد، بلکه از تخلیه سریع، میزان شکست کم و همچنین می تواند به طور مداوم کار کند. برای مدت طولانیمناسب برایجابجایی محموله های فلهدر کشتی ها، بنادر، کارخانه ها، معادن، و غیره اگر شما علاقه مند هستید، لطفا با ما تماس بگیرید!

 

توصیه به خواندن:

دستگیره کنترل از راه دور رادیویی را نمی توان به طور کامل بسته کرد؟

عیب یابی سافت استارتر جرثقیل دریایی

عیب یابی محدود کننده گشتاور جرثقیل و ایستگاه پمپاژ اضطراری