OUCO در Seatrade Maritime خاورمیانه شرکت کنید!

May 18, 2023
آخرین اخبار شرکت OUCO در Seatrade Maritime خاورمیانه شرکت کنید!

در 18 می 2023، نمایشگاه Seatrade Maritime East Middle (SMME) با موفقیت در مرکز تجارت جهانی دبی در خاورمیانه به پایان رسید.OUCO Industry برای شرکت در این نمایشگاه دعوت شد و تجهیزات دریایی این شرکت - جرثقیل ها و وینچ های دریایی - را برای شرکت کنندگان به نمایش گذاشت.

آخرین اخبار شرکت OUCO در Seatrade Maritime خاورمیانه شرکت کنید!  0

نمایشگاه دریایی دبی به میزبانی نمایشگاه Informa بزرگترین و قدیمی ترین نمایشگاه دریایی در منطقه خاورمیانه است و اکنون به یکی از ده نمایشگاه برتر دریایی در جهان تبدیل شده است.

آخرین اخبار شرکت OUCO در Seatrade Maritime خاورمیانه شرکت کنید!  1

این نمایشگاه با مساحتی بیش از 25000 متر مربع و با حضور 300 غرفه‌دار از چین، کره جنوبی، هند، اسپانیا، برزیل، ایتالیا، سنگاپور، هنگ‌کنگ، استرالیا و سایر کشورها چشمگیر بود.نزدیک به 20000 بازدید کننده حرفه ای داخلی و خارجی در این رویداد حضور داشتند.

آخرین اخبار شرکت OUCO در Seatrade Maritime خاورمیانه شرکت کنید!  2

OUCO مجدداً در این نمایشگاه ظاهر شد و محصولات و خدمات خود را برای مشتریان حاضر به نمایش گذاشت.به عنوان یک تولید کننده حرفه ای تجهیزات دریایی، OUCO سال ها تجربه و تخصص در صنعت دارد.

 

ارزش‌های اصلی ما کار تیمی، کیفیت بالا، قیمت‌های رقابتی و خدمات برتر است که همواره نیازهای مشتریان را برای ارائه بهترین محصولات و راه‌حل‌های کامل پس از فروش در خط مقدم قرار می‌دهد.

 

در طول این نمایشگاه 3 روزه، غرفه OUCO بازدیدکنندگان زیادی را به خود جلب کرد و همکاران آنها مشتاق بودند تا ویژگی ها و مزایای جرثقیل ها و وینچ های دریایی خود را از طریق ارائه های آموزنده توضیح دهند.

آخرین اخبار شرکت OUCO در Seatrade Maritime خاورمیانه شرکت کنید!  3

آخرین اخبار شرکت OUCO در Seatrade Maritime خاورمیانه شرکت کنید!  4

شرکت کنندگان درک جامعی از ویژگی ها و کاربردهای تجهیزات بالابر دریایی به دست آوردند.ویژگی ها و مزیت های منحصر به فرد محصولات آنها به وضوح ارائه شد و مخاطبان و شرکت های حاضر پس از کسب اطلاعات در مورد محصولات تمایل شدیدی به همکاری داشتند.

 

از طریق این نمایشگاه، OUCO شراکت های موجود را تقویت کرده و تعداد زیادی از مشتریان بالقوه را کشف کرده است و پایه ای را برای کاوش در بازارهای جدید ایجاد کرده است.در آینده، OUCO به اصل "کار تیمی، کیفیت برتر، قیمت رقابتی و خدمات عالی" پایبند است و محصولات و خدمات بهتری را به مشتریان جهانی ارائه می دهد.