پروژه بزرگ! شش قیف گرد و غبار سیکلون بندری 40 متر مکعبی به ژاپن ارسال شد!

August 29, 2022
آخرین مورد شرکت پروژه بزرگ! شش قیف گرد و غبار سیکلون بندری 40 متر مکعبی به ژاپن ارسال شد!

در اواسط آگوست 2022، ما 6 کامل را حمل کردیمقیف گرد و غبار سیکلون بندریبه بندر Zhangjiagang در سوژو، و سپس آنها با موفقیت بارگیری و به زودی به ژاپن ارسال شدند.مشتری با کشتی اجاره شده ارسال می کند و محصول را در بندر ایشینوماکی در حدود یک هفته دریافت می کند.

Eco Hopper Ship loading

بهترین راه حل برای مدیریت گلوله های چوبی

این قیف‌های جدید تولید شده به‌عنوان تجهیزات حمل و نقل مواد بندری قوی‌تر، سفارشی ساخته شده‌اند که می‌تواند به طور موثر هزینه‌های عملیاتی را برای مشتریان کاهش دهد و کاملاً با محیط کاری محلی سازگار شود.

قیف جمع کننده گرد و غبار سیکلون پورت 40 متری، طراحی متحرک، یک E استقیف شرکتبا موقعیت یابی انعطاف پذیربرای دریافت گلوله های چوبی از شناورهایی که برای تخلیه در اسکله با ظرفیت 13 متر مکعب استفاده می شود و باید به کانتینر روی کامیون تخلیه شود.

نصب Eco-Hopper در شرایط عملیاتی معمولی به حداکثر سرعت تخلیه 400 تن در ساعت و متوسط ​​نرخ 260 تن در ساعت دست خواهد یافت.

سیستم کنترل گرد و غبار سیکلون سازگار با محیط زیست و قابل اعتماد

قیف جمع کننده گرد و غبار بسیار مقرون به صرفه است.سیستم گرد و غبار به طور مستقل توسط OUCO توسعه یافته و طراحی شده است، نه تنها کار کارآمد را تضمین می کند، بلکه هزینه قیف را نیز کاهش می دهد.

در حین کار، فن سانتریفیوژ کار می کند.هنگامی که دمپر باز می شود، جریان هوا از طریق درگاه مکش که در اطراف بدنه قیف چیده شده است، وارد سیکلون می شود.

گرد و غبار تولید شده توسط مواد همراه با جریان هوا وارد سیکلون می شود.پس از ورود به غبارگیر، گرد و غبار به پایین غبارگیر می ریزد.هنگامی که شیر تخلیه الکتریکی فعال می شود، به کیسه جمع آوری پایین تخلیه می شود.

بسته بندی و حمل و نقل

در بندر Zhangjiagang، بارگیری و تعمیر قیف جمع کننده گرد و غبار را ترتیب دادیم و اکنون مشتری محصول را در بندر ژاپن دریافت کرده است!

با توجه به شرایط واقعی کار، OUCO طراحی، سفارشی سازی و تولید قیف کنترل گرد و غبار اکو با مشخصات مختلف برای مشتریان جهانی است.

اگر چنین پروژه هایی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید!

 

توصیه به خواندن:

حمل و نقل جرثقیل 5T15M فراساحلی به سنگاپور!
جرثقیل بوم بند کوچک OUCO 0.5T5M به تایوان ارسال شد!
چهار مجموعه کنترل از راه دور 12 متر مکعبی از OUCO به آفریقای جنوبی ارسال شد!